Traumatolog Kraków - Polskie Towarzystwo Rehabilitacji i Osteopatii

POLSKIE TOWARZYSTWO REHABILITACJI I OSTEOPATII
Przejdź do treści
TRAUMATOLOG ORTOPEDA KRAKÓW
LEKARZ ORTOPEDA TRAUMATOLOG
Bóle stawów, problemy z narządem ruchu, urazy. Te wszystkie, czasem drobne, a czasem poważne dolegliwości utrudniają życie niejednemu człowiekowi. Każdy z nas, chce być sprawny i nie odczuwać bólu przy poruszaniu się, jednak czasem nie jest to takie proste. Co należy wtedy zrobić? To oczywiste. Trzeba udać się do dobrego i sprawdzonego ortopedy, który pomoże nam odzyskać sprawność, a jeśli będzie to niemożliwe, to przynajmniej złagodzi nasze cierpienia przez dobranie odpowiedniego dla nas leczenia. źródło
LEKARZ SPECJALISTA

W dużym uproszczeniu, ortopedia to nauka o narządzie ruchu, zajmująca się jego funkcjonowaniem i wszelkimi dysfunkcjami. Ortopeda z kolei, to lekarz specjalista, który dba o nas i nasz narząd ruchu.

Zapraszamy do naszego gabinetu ortopedycznego, gdzie specjalista ortopeda zajmie się Twoim problemem. Oferujemy zarówno badanie dzieci, jak i dorosłych. Zajmiemy się Twoimi wadami postawy, jak również leczeniem urazów nabytych podczas uprawiania sportu lub codziennej pracy. Nie musisz cierpieć bólu! W naszym gabinecie, każdy pacjent jest ważny! Zapraszamy pacjentów z wrodzonymi i nabytymi wadami narządu ruchu.
POLECAMY
OFERTA GABINETU

Nasz gabinet zapewnia kompleksową obsługę w zakresie diagnozowania i leczenia min.:

  • wad postawy,
  • dyskopatii,
  • urazów stawów, min. skręceń, zwichnięć, złamań czy uszkodzenia łękotek,
  • złamań, w tym także zmęczeniowych,
  • łokcia tenisisty,
  • zespołu cieśni nadgarstka,
  • chorób zapalnych kości i stawów,
  • wad wrodzonych, jak np wrodzona dysplazja stawu biodrowego
i wiele, wiele innych.
KOMPLEKSOWA ORTOPEDIA I TRAUMATOLOGIA

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie ortopedii. Specjalista ortopeda zajmie się Tobą i nie tylko zdiagnozuje przyczynę Twoich dolegliwości, ale też dobierze odpowiednie leczenie, które pozwoli Ci znów cieszyć się sprawnością i ruchem bez ograniczeń i bólu. Wystarczy umówić się na wizytę, a następnie przyjść i spotkać się z naszym ortopedą, który zajmie się Twoimi dolegliwościami, abyś znów mógł cieszyć się życiem. Skręciłeś kostkę? Boli Cię kręgosłup? Nie zastanawiaj się dłużej. Umów wizytę u naszego ortopedy i wróć do pełni życia!
Katarzyna Zawaił
Ortopeda Traumatolog
Wróć do spisu treści