Osteopatia Kraków - Polskie Towarzystwo Rehabilitacji i Osteopatii

POLSKIE TOWARZYSTWO REHABILITACJI I OSTEOPATII
Przejdź do treści
OSTEOPATIA KRAKÓW
OSTEOPATIA POMOŻE WYLECZYĆ NIEWYJAŚNIONE PROBLEMY ZDROWOTNE
Osteopatia to medycyna trochę naturalna i trochę niekonwencjonalna. Jest to sztuka medyczna oparta na obserwacjach i doświadczeniach przeniesionych ze starożytności. Lekarz zajmujący się na co dzień osteopatią pomoże rozwiązać problemy zdrowotne, których inni lekarze mogą nie być w stanie wykryć i rozpoznać.
KIEDY OSTEOPATA

Do osteopaty warto się wybrać z każdym rodzajem problemów zdrowotnych. Nawet kiedy zobaczy nas osteopata to i tak jednocześnie trzeba leczyć się u lekarzy specjalistów. Ponieważ osteopata korzysta ze sztuki obserwacji człowieka i z wielu niekonwencjonalnych metod może odkryć przyczyny choroby niezwiązane bezpośrednio z czynnikiem chorobowym.

Każdy osteopata uważa, że przyczynami chorób są zaburzenia w funkcjonowaniu organizmu. Ponieważ organizm działający prawidłowo wytwarza naturalną barierę ochronną mogącą zwalczyć w zarodku praktycznie każdą chorobę. To trochę takie dziwne, bo osteopata to nie do końca lekarz, ale i nie można znaleźć innej nazwy, bo przecież również zajmuje się on leczeniem.- źródło
OSTEOPATA ZDIAGNOZUJE PRZYCZYNY CHOROBY

Może się też zdarzyć tak, że osteopata wykryje przyczyny choroby. Nawet jeśli nie będziemy do końca przekonani w tej diagnozie, to zawsze jest to jeszcze jeden punkt zaczepienia w szukaniu lekarstwa. Poza tym ludzie chorzy walczą z chorobą na każdy możliwy sposób. W takiej walce może również pomóc osteopata.

Wizyta u osteopaty to tak naprawdę długi wywiad i rozmowa oraz pokazanie całej dokumentacji medycznej. Osteopata to lekarz, do którego pracy trzeba podejść z dużym szacunkiem. Wizyty, jakie przeprowadza osteopata to wizyty odpłatne.- teksty źródłowe
KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z OSTEOPATII

Dla pacjentów z poważnymi chorobami jest to zawsze kolejna szansa na ratunek. Każdy lekarz w chorobie jest bardzo ważny, a osteopata na pewno bardzo dokładnie analizuje wszystko, co się wiąże z przebiegiem danej choroby. Udaje się wykryć przyczyny, o których lekarze innych specjalizacji mogliby się nigdy nawet nie dowiedzieć.             
Krzysztof Ambraoży
Osteopata
Wróć do spisu treści