O Nas - Polskie Towarzystwo Rehabilitacji i Osteopatii

POLSKIE TOWARZYSTWO REHABILITACJI I OSTEOPATII
Przejdź do treści
O NAS
POLSKIE TOWARZYSTWO REHABILITACJI I OSTEOPATII
Powstało i działa nieprzerwanie od 2013 roku. Nasi specjaliści, bazując na długoletnim doświadczeniu zawodowym i nowych osiągnięciach naukowych, tworzą indywidualne programy dla każdego pacjenta, w zależności od potrzeb i celów . Nowoczesny sprzęt i duże doświadczenie naszego personelu sprawia, że ​​wykonywanie zabiegów jest przyjemne i bezstresowe. Płatne usługi medyczne świadczone przez naszą placówkę spełniają wymogi nałożone na metody diagnostyki, profilaktyki i leczenia dozwolone na terytorium Unii Europejskiej, w tym wymogi przepisów i regulacji sanitarno-epidemiologicznych.
DOŚWIADCZENIE

Personel naszej kliniki stanowi doświadczony zespół specjalistów z dziedzin osteopatii, traumatologii, rehabilitacji i fizjoterapii. Wspierani przez równie doświadczony personel pielęgniarek i dietetyków. Nasi specjaliści po za prywatną praktyką współpracują z wieloma jednostkami Szpitali na terenie województwa śląskiego i małopolskiego.
INNOWACJA

W swojej codziennej pracy podejmujemy próby i udowadniamy, że możemy skutecznie rozwijać nasze metody lecznicze wykorzystując najnowsze osiągnięcia medycyny. Skupiamy się również nad opracowywaniem autorskich metod leczenia m.in. osteopatycznego. Nasza doświadczenie poparte jest wiedzą zdobytą na wielu naukowych sympozjach w Europie.
DYREKCJA PLACÓWKI
Jako dyrekcja Polskiego Towarzystwa Rehabilitacji i Osteopatii zapewniamy, że codziennie dokładamy wszelkich starań mających na celu zadowolenie pacjentów. Koordynując codzienną prace placówki nie zapominamy o innowacyjności leczenia oraz rozwoju wiedzy naszych specjalistów. W przypadku wszelkich pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Sławomir Sobota
Dyrektor Placówki

Anna Krakowska
Kierownik
Marzena Maślany
Kordynator
Wróć do spisu treści